Advokátní kancelář - Mgr. Vladimír Hyský, Praha 1, Chomutov

Nemovitosti - nákup, prodej, převod, pronájem

Naše advokátní kancelář úspěšně poskytuje právní služby již od roku 1995. Tyto dlouholeté zkušenosti pak uplatňujeme při zajištění kvalifikovaného právního servisu pro správce nemovitostí, realitní kanceláře i pro jednotlivé vlastníky nemovitostí.

Poskytujeme kompletní právní servis pro nákup, prodej, darování, převod i pronájem nemovitostí, bytů, nebytových prostor a jiných nemovitostí, včetně zpracování veškeré listinné dokumentace.

Zajišťujeme bezpečnou advokátní úschovu peněz, podpořenou pojistným krytím na zvláštním úschovním účtu u renomované banky i další související poradenství v oblasti daňové problematiky a financování nemovitostí.

 Řešíme také proces převodu vlastnictví nemovitostí zatížených exekucí, insolvencí nebo jinou právní vadou, včetně zastupování před soudy všech stupňů bez nutné osobní účasti klienta.

Advokátní kancelář poptává pro své klienty nové nemovitosti do nabídky realitního portfolia v oblasti Praha a Chomutov, určené pro nákup, prodej, převod i pronájem.

Nabídky nemovitostí laskavě směřujte prostřednictvím uvedených kontaktů advokátní kanceláře. O možném zařazení nemovitosti do seznamu budete obratem vyrozuměni.

Kontrola a sepsání smluv

Poskytujeme komplexní právní služby při kontrole a sepisu všech druhů smluv. Smlouvy je možné zkontrolovat i online.

více informací

Kontaktujte nás:

mobil:
+ 420 602 415 867
e-mail:
akhysky@akhysky.com